Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki A A A

MENU

Wyniki Konkursu plastycznego „Natura w mozaice”Czwartek, 14 kwietnia 2016

Pragniemy z przyjemnością poinformować, iż rozstrzygnięty został Konkurs plastyczny pt. „Natura w mozaice”, zorganizowany przez Pieniński Park Narodowy w ramach realizacji Projektu „LIFE Pieniny PL” Natura w mozaice - ochrona gatunków i siedlisk w obszarze „Pieniny”.

Jury konkursu w składzie: dr inż. arch. Urszula Forczek-Brataniec – członek Rady Naukowej PPN - przewodniczący Jury, Krystyna Kucyper-Kolkowicz i Ihor Tverdokhlib– przedstawiciele Stowarzyszenia Artystów Pienińskich, Marek Majerczak – Straszy specjalista ds. edukacji w PPN, Agnieszka Trzaska – Asystentka Koordynatora Projektu „LIFE Pieniny PL” w PPN oraz Ewelina Zając - Starszy specjalista ds. ochrony przyrody nieożywionej w PPN, po zapoznaniu się ze złożonymi pracami  w dniach 17-18 marca, wybrało prace zwycięskie oraz te, które wybitnie się wyróżniały.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na uroczyste zakończenie Konkursu połączone z wręczeniem nagród oraz otwarciem wystawy wybranych prac, które obędzie się 2 czerwca 2016 r. w siedzibie PPN w Krościenku n.D.

Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców Konkursu oraz drobne upominki dla uczestników honorowo wyróżnionych i tych, których prace zostały  zakwalifikowane na wystawę.  Galeria uhonorowanych prac zostanie opublikowana na stronie Pienińskiego Parku Narodowego (www.pieninypn.pl) po otwarciu wystawy.

Informujemy, iż zgodnie z regulaminem, który daje prawo Jury do przyznania nagród w danej kategorii wiekowej, podjęto decyzję o podziale nagród. Listy prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz zakwalifikowanych na wystawę znajdują się w załącznikach:

Załącznik nr 1 – Lista prac nagrodzonych i wyróżnionych zgodnie z Regulaminem Konkursu.

Załącznik nr 2 – Lista prac, które wyróżniono honorowo.

Załącznik nr 3 – Lista prac zakwalifikowanych na wystawę.