Wersja kontrastowa
Wielkość czcionki A A A

MENU

Szkolenie dla przewodników górskich 2021Czwartek, 18 marca 2021

Zapraszamy na szkolenie online dla przewodników górskich pt.

DZIEJE I TERAŹNIEJSZOŚĆ ZAMKU PIENINY

 

Forma szkolenia

Szkolenie online będzie składało się z:

- ogólnych informacji dotyczących turystyki i zasad zwiedzania Pienińskiego PN,

- projekcji filmu o zamku Pieniny,

- dyskusji w formie czatu (dyskusja będzie odbywać się w komentarzach pod filmem udostępnionym na youtube, dodawanie komentarzy będzie możliwe tylko przez osoby posiadające konto google/gmail),

- testu wiadomości objętych szkoleniem.

 

Szkolenie jest bezpłatne.

 

Termin szkolenia

Szczegóły szkolenia, linki do materiałów, filmu z dyskusją i testu zostaną przesłane w wiadomości e-mail wszystkim przewodnikom, którzy zapisali się na szkolenie. Wiadomości zostaną przesłane do 12 maja, linki będą aktywne do 18 maja.

 

Zapisy na szkolenie

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: uz@pieninypn.pl. Wiadomość może być pusta, zapisy potrzebne są do stworzenia listy mailingowej. Zgłoszenia można wysyłać do 10 maja.

 

Szkolenie zakończy się sprawdzianem wiadomości. Pozytywne zaliczenie sprawdzianu (testu) uprawnia do otrzymania upoważnienia Dyrektora Pienińskiego PN na 2021 r. (ważne do końca maja 2022 r.) do bezpłatnego zwiedzania Zamku Czorsztyn, wystawy przyrodniczej w Dyrekcji PPN oraz galerii widokowych Trzech Koron i Sokolicy*.

Po odbyciu szkolenia i pozytywnym zaliczeniu testu upoważnienia będzie można odbierać w punkcie informacyjnym na wystawie Pienińskiego PN (nie przewidujemy wysyłki pocztą!)

 

*Zachęcamy do zapoznania się z zarządzeniem nr 3/2018 dyrektora PPN w sprawie szkoleń dla przewodników górskich